Özel Okul Danışmanınız

Resim Bulunamadı

Özel Okulum.Net

Hakkımızda

Özelokulum.net, Türkiye genelindeki özel eğitim kurumlarını tarafsız şekilde velilere sunmak, öğrencilere en doğru şekilde okul önerilerinde bulunmak amacıyla,
Eğitimde uzun yıllar çalışmış uzman eğitim yöneticisi ve eğitim danışmanları tarafından kurulmuştur.
Özelokulum.net, kaliteli ve tarafsız bir eğitim danışmanlığı platformudur.

Bu platformu eşsiz kılan; anne ve babalara, okullar hakkında detaylı bilgi verirken, öğrenciye uygun tarafsız yönlendirme yapmasıdır.

-

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı Hizmeti

- Farklı okullar hakkında bilgi almak,
- Birçok okul arasından en uygun olanı seçmek,
- Tarafsız profesyonel bir danışmanlık hizmetinden yararlanmak,
- Çocuğu için en iyisini isteyen,
- Bildiklerinden fazlasını duymaya açık,
- Belirli bir bütçe içinde en fazla hizmeti almak,
Ebeveyn ve öğrencilere en uygun okulu seçmek adına,
Ücretsiz ve kişisel farklılıklara uygun önerilerde bulunan yetkin eğitim danışmanları tarafından verilen bir hizmettir.

Özelokulum.net, öğrenciye uygun eğitim için ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti verirken, öğrenciye uygun okullar arasından seçim yapmayı ebeveyn kriterlerine bırakarak tarafsızlığını her daim korumaktadır.

Resim Bulunamadı

Misyon

Okul, hayatın provası değil, Okul, hayatın ta kendisidir. Bu nedenle öğrencilerin yapısı kadar, ebeveynin bütçesine uygun, eğitim danışmanlarımızca önerilen okullardan birine yerleştirmek, Yönlendirme yapıldıktan sonra ise; öğrenci ve anne babanın sürece dair takipçisi ve çözüm ortağı olmak en önemli misyonumuzdur.

Resim Bulunamadı

Vizyon

Yönlendirme yaptıktan sonra, öğrenci ve anne, babanın sürece dair takipçisi ve çözüm ortağı olurken, Türkiye’ ye genelinde giderek daha da büyüyen özel okulların yöneticileri içinde çözüm ortağı ve destekçisi olmak, Kurum yöneticilerine kurumları ile ilgili öğrenci ve veli geri bildirimleri ile kurum danışmanlarımızla ileriye taşımak, Öğrenciyi gelişimsel olarak uzun vadede takip etmek çeşitli ihtiyaç alanlarında danışmanlık hizmetleri sunabilmektir.