Özel Okul Danışmanınız

Özel Okulum.Net

Hakkımızda

Hakkımızda

Özelokulum.net, Türkiye genelinde, tüm eğitim kademelerinde birçok il ve ilçede bulunan özel eğitim kurumlarının tarafsız şekilde velilere sunmak, öğrencilere en doğru şekilde kurum önerilerinde bulunmak amacıyla kurulmuştur.

Özelokulum.net, eğitimde uzun yıllar çalışmış, uzman eğitmen, eğitim yöneticisi ve eğitim danışmanları tarafından kurulmuştur. Özelokulum.net , kaliteli ve tarafsız bir eğitim danışmanlığı platformudur.

Bu platformu eşsiz kılan; anne ve babalara, okullar hakkında detaylı bilgi verirken, tarafsız yönlendirme imkanı sunmasıdır. Bu sayede en kısa sürede, öğrenci için en uygun okulu belirleme imkanı sunar.

Resim Bulunamadı

Vizyonumuz

Hayatın sadece provası değil, hayatın ta kendisi olan, öğrencilerin hayatlarının büyük bir zaman diliminde vakit geçirdikleri okullardan öğrenciyi ona en uygun olana yönlendirmektir. Yönlendirme yapılan ebeveyn ve öğrencinin sürece dair takibini yapmak ve muhatap yönlendirmesi en önemli misyonumuzdur.

Resim Bulunamadı

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı Hizmeti

Okulları gezmek konusunda vakti olmayan, birçok okul arasında seçim yapmakta zorlanan ebeveyn ve öğrencilere en uygun okulu seçmek adına, ücretsiz ve kişisel farklılıklara uygun önerilerde bulunan yetkin eğitimciler tarafından verilen bir hizmettir. Özelokulum.net, öğrenciye uygun eğitim için ücretsiz eğitim danışmanlığı verirken, ona uygun okullar arasından seçim yapmayı ebeveyn kriterlerine bırakarak tarafsızlığını her daim korumaktadır.